Dobývání Jižní Anglie, aneb co Čech a Slovák, to podnikavec.

Věděli jste že…?

Největší počet Čechů a Slováků, a to podle statistik organizace OECD a počtů členů ve skupinách na Facebooku,  ve Spojeném království žijící v jihozápadní Anglii je právě v okolí Bournemouth, Southampton a Brighton?

Někteří, ty méně skromní, dorazili do Anglie budovat a plnit si své sny. Jsou nadanými umělci, fotografy, ředitelé poboček, vlastníky mezinárodních společností, úspěšnými sportovci, provozovateli „Beauty“ salonů či restaurací apod.

Co česká, tak i slovenská duše, dává do svého úsilí kus sebe, kus kultury a návyků, které si přivezl z rodné země a to je to, co nás všechny ve Spojeném království spojuje a motivuje ostatní.

Ti ostatní, svoji rolí pozorovatelů a podporovatelů dávají naději těm dalším, právě čekajícím na svoji příležitost.

Jak se zapojit?

Je to jednoduché, přidejte se do skupin na Facebooku po jižní Anglii, zejména skupina CZ & SK Bournemouth má díky podpoře webu, který přináší radost ze života na jihu Anglie www.bournemouth.cz co nabídnout. Skupina místních nadšenců a podnikavců šíří pozitivní náladu celým internetem a svými tvůrčími nápady a originálními příspěvky posouvají úroveň celé československé obchodně-podnikatelské scény nejen na jihozápadě Anglie, ale jistojistě po celém Spojeném Království.

screenshot-2016-11-01-22-42-46

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s